מעצבת פנים

איתור נזילה באמבטיה

אמבטיה פריט חשוב בתהליך העיצוב הביתי

איזה תענוג זה להיכנס אחרי יום עמוס ולחוץ לתוך אמבטיה מלאה במים חמים ונעימים וריחניים המחבקים את גופנו ומעניקים לו רוגע ושלווה, את הרעיון הזה גילו כבר לפני מאות שנים, ובעקבותיו קיבלה אמבטיה מקום חשוב בתהליך העיצוב הביתי. תשומת לב ניתנה לבעלי מעמד גבוה שהתפנקו באמבטיות נחושת וזהב.

איתור נזילות

אמבטיה היא לא אביזר סנטדרטי!

עד לפני זמן לא רב האמבטיה נחשבה לאביזר רחצה סטנדרטי ובעל עיצוב אחיד שבדרך כלל עשוי אמייל או חומרי אקריל וצורתה המסורתית נשמרה בקפידה. עם התפתחות הטעם האנושי בעולם כולו השתנה גם עיצוב מראה האמבטיה שהיום אפשר למצוא במגוון צורות צבעים ושילובים. אמבטיה יכולה להיות עשויה מחומרים שונים כמו עץ ואבן ועיצוביה משתנים כיד הדמיון הטובה, אמבטיה עגולה או מרובעת, מעוינת ומשושה, יש אמבטיות הנבנות בתוך הקיר כנישה או כמקווה מים ויש אמבטיות רומנטיות המוצבות במרכז חדר האמבטיה על רגליים קטנות ומסולסלות, הדמיון הפרוע ייצר גם אמבטיות שקופות ואמבטיות בעלות חיפויים שונים כמו אבנים מבריקות או חתיכות פסיפס צבעוניות – שימרו לעצמכם תמיד מספר של מקצוען בתחום איתור נזילות לכל מקרה שלא יבוא!

אמבטיה בצורות ובגדלים שונים ומגוונים

האמבטיות מגיעות גם בגדלים שונים המתאימות ליותר מאדם אחד, פיתוח שהגיע עד לאמבטיות ג’קוזי ואמבטיות עיסוי למיניהן. פולחן הרחצה, שהיה פופולרי מאוד בימי יוון העתיקה, השאיר את חותמו בחלק מרעיונות העיצוב הקיימים היום, כמו עיצובי ברזים שונים ומערכת צינורות דקורטיביים המוליכים את המים אל האמבטיה, מתקנים לנרות וקטורת מסביב לאמבטיה, ואביזרים נוספים המשמשים תפאורה ראויה לאותה התרגעות חסרת רסן – סובלים מבעיות נזילות באמבטיה? היעזרו באנשי מקצוע המתמחים באיתור נזילה והבעיה תיפתר!

האהבה לפינוק באמבטיה עוד מימי הביניים

ההשראה לעיצובי אמבטיות יכולה להגיע ממקורות שונים, אם מימי הביניים או מהעת החדשה, מרעיונות קדומים או מהקלאסיקה ותנועות האמנות השונות שעברו על עולמנו במאות קודמות. השפעות האמנות על עיצובי אמבטיה אפשר למצוא אצל אמנים כמו גאודי, דאלי ואדריכלים שונים שהעזו ללכת עם הדחפים היצירתיים שלהם.

טיפים והמלצות להחלפת צנרת הברז – הקליקו וצפו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *