מעצבת פנים

בית חכם בקיסריה ודודי שמש

דודי שמש- על איכות לא כדאי להתפשר

לעתים, אין דבר משמח יותר ממקלחת חמה, ולבטח אין דבר מרגיז יותר מדוד מקולקל, ובמיוחד בימי החורף הקרים. דודי שמש מקולקלים יכולים לעצבן ולתסכל במקרה הטוב, ולגרום נזקים חמורים אף יותר במקרה הפחות טוב: דודי שמש שהותקנו לא כהלכה או דודי שמש מאיכות ירודה עשויים לדלוף ואף להתפוצץ, כשהם הופכים את הבית לגונדולה משייטת.
את התרחישים המצערים האלו ניתן למנוע על ידי התקנת דודי שמש איכותיים וקבלת שירות מאנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים בתחום בית חכם בקיסריה.

סוגי דודי שמש

כשמדברים על בית חכם בקיסריה ישנם שני סוגי דודי שמש: דודי שמש חשמליים או לחלופין דודי שמש הפועלים באמצעות קולטנים סולאריים. מכיוון שישראל היא מדינה המבורכת בשפע שעות אור שמש, דודי שמש המצויידים בקולטנים סולאריים הינם נפוצים מאד. דודי שמש אלו מאפשרים לחסוך בחשמל, ועדיין להנות ממים רותחים. בימי החורף בהם שעות האור מועטות והטמפרטורות נמוכות- עדיין יש צורך לחמם את המים בדוד באמצעות שימוש בחשמל.

בית חכם

היכן כדאי למקם דודי שמש?

התשובה המתבקשת היא על גג הבית או בניין המגורים. מרבית הגגות מהווים סביבה אופטימלית להצבת דודי שמש בשל חשיפתם לשמש ישירה. אולם, ישנם מקרים בהם הצבה על הגג אינה רצויה או אפשרית, ואז יש למצוא פתרונות אחרים. ישנם מקרים בהם מוצבים דודי שמש דווקא במזווה או בקומת המרתף כאשר רק הקולטן נמצא על הגג. הקולטן הוא כמובן החלק שחשיפתו לשמש הכרחית, אולם אין הכרח למקם דודי שמש על הגג דווקא במידה וקיימת אופציה נוחה יותר.

חברתנו מספקת והתקנת דודי שמש

חברתנו מספקת מזה 30 שנה דודי שמש איכותיים משלל החברות המובילות. כיום מספקת החברה דודי שמש של ארבע חברות: מירומית, אמקור, כרומגן ואור הטבע.
מלבד דודי שמש, מספקת החברה גם שירותי התקנה מקצועיים ופתרונות הצבה בהתאמה מיוחדת הנבנים במסגריית החברה: סטנדים, רגליים תומכים ופיגומים- חברתנו תדאג לפתרון ההצבה האולטימטיבי עבור דודי שמש מכל הסוגים ובכל תנאי השטח, הקליקו והתרשמו מבית חכם בקיסריה . דודי שמש חשמליים או דודי שמש רגילים- בחברתנו תקבלו דודי שמש בשירות אדיב אמין, איכותי ומקצועי.

מערכת סולרית לחימום המים – אל תפספסו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *