מעצבת פנים

חידוש מרצפות והדברות

הדברות לעונת הקיץ

אז הנה הקיץ עומד בפתח, ואיתו גם ממתינים בקוצר רוח כל מיני מזיקים זעירים ומעופפים להיכנס אל ביתנו הקריר והצונן. אין שום ספק שאחת מהתקופות המחייבות ביותר הזמנה של שירותי הדברה מקצועיים וחידוש מרצפות היא עונת הקיץ. אין זה מפתיע גם שבדרך כלל מדבירים מעניקים את מרב שירותיהם במהלך חודשי הקיץ.

פוליש

מתי הכי כדאי להזמין שירותי הדברות?

אנו נוטים להאמין שהקיץ מזמן עימו המון יתושים וחרקים מכיוון שאותם המזיקים אינם יכולים לעמוד בעומס החום. אולם הדבר איננו מדויק. מרבית ההדברות מתבצעות דווקא בקיץ מכיוון שהיתושים מחפשים דווקא אחר מזג האוויר החמים והנעים להבדיל מהטמפרטורה הקרירה והצוננת שנמצאת במחילותיהם החשוכות.
כתוצאה מכך חשוב גם לדאוג לביצוע של הדברות לא רק במהלך הקיץ אלא גם בחודשי החורף כדי להכין את הקרקע בצורה נקייה יותר, תרתי משמע, לקראת עבודתו של המדביר בקיץ. היעדר הדברות במהלך כל חודשי השנה עלול להביא בסופו של דבר לכדי הצפה של מזיקים בבית בחודשי הקיץ. לאחר שהחלטתם לקרוא למדביר במהלך חודשי הקיץ, חשוב מאד לבחור בחברה מקצועית שאכן תוכל להבטיח שתהליך ההדברה יתבצע בצורה המהירה והיעילה ביותר, שלא תלווה בהוצאות הון עתק.

בדיקות טרם הזמנת שירותי הדברות

כידוע, ביצוע של הדברות וחידוש מרצפות בחלל הבית, מצריכה היערכות מוקדמת וזאת באשר לרמת בטיחותם של דיירי הבית ולעתים גם חיות המחמד שבבית. במידה ויש ברשותכם כלב חתול או כל חיית מחמד אחרת, חשוב לוודא מול ווטרינר, טרם הזמנת שירותי הדברות, האם היא יכולה מבחינה בריאותית להישאר בבית במהלך עבודתו של איש ההדברה או שעליה לצאת מתחומי הבית. כמובן שצריך גם לבדוק את רמת בריאותם של תושבי הבית או האם הם רגישים לאיזשהו חומר שבו נעשה שימוש מסיבי במהלך ההדברה.

הדברה נכונה- עצות וטיפים למשתמש

לשם כך, אנו ממליצים לפנות אל רופא משפחה טרם הזמנת המדביר לבית, כדי לבדוק אם ישנן רגישויות מסוימות מחלות בריאותיות, שגילויהם מבעוד מועד בהחלט יכול לחסוך עוגמת נפש. מעבר לכך חשוב גם להבין האם כל מדביר כשיר ורשאי לבצע הרחקות עבור כל סוגי המזיקים. מדובר בסוגיה די מורכבת וסבוכה. אנשי מקצוע בתחום טוענים שניתן לבצע הדברה אחת כנגד כמה וכמה סוגים שונים של מזיקים, אולם כדי שהפעולה תהיה אפקטיבית, חשוב לוודא שהמזיקים הללו הינם מאותו הזן הביולוגי. כך למשל הרחקה של נמלים או תיקנים יכולה להיות אפקטיבית עבור זנים אלו, אולם עבור טרמיטים הדבר לא יצליח ולא ישיג תוצאות מספקות – מעוניינים לקרוא עוד אודות לחדוש מרצפות? היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

כל מה שחשוב לדעת אודות פוליש – הקליקו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *