מעצבת פנים

מדוע שולחנות אוכל עגולים?

 

חשוב לדעת

כאשר אנחנו מסתכלים על יתרונות וחסרונות של שולחנות אוכל עגולים אל מול שולחן מרובע אנחנו רואים כמה וכמה לכאן ולכאן.
ראשית כאשר אנחנו אנשים אשר מאמינים בפנג שוואי או אפילו מאמינים באנרגיות חיוביות בביתנו אנחנו יודעים כי התחום של העיצוב הביתי מאוד משפיע על האנרגיות בבית ועל הצורה שבה אנחנו נתנהל שכן איזה מקום משפיע על הנפש שלנו יותר מאשר המקום בו אנחנו מנהלים את השיחות המשפחתיות שלנו, המקום בו אנחנו ישנים, המקום בו אנחנו אוכלים, המקום בו אנחנו עומדים רוב היום כדי לבשל או כדי לנקות, המקום בו אנחנו עובדים או מכינים את שיעורי הבית וכדומה. לכל הדברים שמסביבנו יש השפעה עצומה על הצורה שבה אנחנו נתנהל כלפי חוץ כאשר נצא מפתח ביתנו אל הסידורים, העבודה, הלימודים וכדומה. אז כאשר אנחנו מעמידים באפשרות קניית שולחן עגול אל מול קניית שולחן מרובע יש כמה בעד ונגד.

שולחנות אוכל עגולים

מהם השיקולים בעד ונגד שולחן עגול אל מול שולחן מרובע?

יהיו אנשים אשר יטענו כי שולחן מרובע מעניק לנו יותר מקום סביב השולחן ואפשר להושיב סביבו יותר אנשים מאשר סביב שולחנות אוכל עגולים. כמו גם יהיו אנשים אשר יטעמו כי שולחן עגול תופס מקום מיותר שכן הפינות שאינן קיימות אצלו למעשה לא יכולות בעת הצורך להידחף אל הקירות ולהיצמד לצדדים כדי לא לתפוס מקום מיותר. אלו הטענות נגד שולחן עגול אך הן מתמזערות ונראות כה משניות ושוליות אל מול היתרונות של רכישת שולחן עגול – כאשר אנחנו מסתכלים על האנרגיות שמתקבלות כאשר יושבים אל מול שולחן עגול אנחנו מבינים כי מדובר במצב שבו כולם מסתכלים על כולם וכל אחד מן היושבים למעשה נמצא במרחק ואורך שווה מחברו וממרכז השולחן כלומר אין פה קצוות שם יושבים אנשים אשר מרוחקים מן השיחה או אינם שותפים לה כלל כי הם לא שומעים או לא מרגישים חלק מכך. הסיבה היא כי מאוד בריא לקנות שולחן עגול מכיוון שהעגלגלות שלו היא למעשה אין סופית ואין לו קצה, אין לו סוף. לכן בריא מאוד מבחינה נפשית ואנרגטית לקנות שולחן עגול אשר מעניק תחושה יותר שלווה והרמונית של אנשים אשר מתאספים סביב שולחן וכולם מרגישים חלק מן הארוחה, הדיון, השיחה ומה שהם מנהלים סביבו.
יתרון נוסף שיש אל שולחן עגול שאין אצל שולחן מרובע הוא היופי שלו – כמובן כי הסיבות הפרקטיות שהזכרנו בעד שולחן מרובע אינן משתוות לסיבות האסתטיות והמעוצבות של שולחנות אוכל עגולים כאשר אנחנו נסתכל על החלל שנתון לנו בפינת האוכל או בסלון או במטבח איפה שהשולחן מוצב נראה כי קיימת זרימה חזקה מאוד של עיצוב נקי וקלאסי באמצעות העיגול של השולחן כאשר אין פינות חדות ששוברות אותו.

שולחן עגול

אין ספק כי חברתנו עץ המשאלות הינה החברה המובילה בתחומה אשר מעוניינת להציע לכל אחד אשר מחפש שולחן כזה או אחר בין אם מרובע או עגול להגיע ולבדוק את המגוון הרחב שהחברה מציעה בתחום של שולחן עגול כזה או אחר.

שולחן אוכל תלת מימד – חובה לצפות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *