מעצבת פנים

מכונות אריזה ורטיקאליות

מכונות אריזה פלופאק

מכונות אריזה ורטיקליות באות להעניק מענה רחב עבור מגוון צרכים של התעשייה, הן מבחינת הייצור והן מבחינת השיווק. מכונות אלו מעניקות פתרונות מתקדמים וגמישים במסגרת אריזת מוצרי מזון ועוד רבים אחרים. כיום הן נחשבות לחלק אינטגראלי מתהליך הייצור של מגוון מוצרים. המכונה נועדה להעניק למוצר את צורת האריזה שלו, למלא ולאטום אותה לאחר מכן. ישנן מכונות אריזה שמגיעות בגרסא אלקטרו מכאנית וישנן כאלו המגיעות בגרסאות אלקטרוניות. מרבית המכונות יכולות להתאים עבור אריזה של מוצרי מזון שכן הן נחשבות להיגייניות.

המילה האחרונה בעולם האריזות

הדור החדש של מכונות אריזה הוא ללא שום ספק מכונות אריזה פלופאק (Flow-pack) ומכונות אריזה ורטיקאליות. מדובר במכונות אוטומטיות בעלות יכולת עבודה מהירה במיוחד דרך שימוש בגליל אחד בלבד של ניילון לאריזה ברמה מדויקת במיוחד של מגוון מוצרים שונים. מכונות אריזה מהסוג האמור מעניקות שפע של פתרונות אריזה מתקדמים וחכמים לתעשיות רבות ושונות ובכלל תעשיית התרופות, תעשיית המזון, המתכת, הקוסמטיקה, הפלסטיקה, האלקטרוניקה וכיוצא באלו.

יתרונות ושימושים

מכונות אריזה פלופאק עושות שימוש חסכוני מאד בניילון ובעקבות כך נחשבות לאחת מן המכונות המבוקשות ביותר בקרב חברות מכל מיני ענפים בתעשייה, הנדרשות למכונות מתקדמות לאריזה יעילה ביחידה אחת של כלל המוצרים. אולם היתרון של מכונות אריזה אלו איננו מסתכם אך ורק בהיותן חסכוניות אלא בא לידי ביטוי בהיבטים נוספים ורבים כמו למשל מתן אפשרות שימוש נוחה לצרכן לאחר שרכש את המוצר. לאור כל האמור לעיל, כיום השימוש במכונות אריזה מהסוג הנ”ל הפך להיות מאד נפוץ ורווח.

כיצד מתבצעת האריזה?

מכונות אריזה פלופאק עובדות על פי שיטת עבודה שיכולה להתאים בצורה נהדרת למגוון מוצרים שמגיעים בתפזורת או לכאלו אשר נארזים בכמות או משקל שווים. המכונה אורזת מוצרים אלו בשקית מאגדת ואטומה לכל מגע עם האוויר למען שמירה מקסימאלית על איכות המוצר שמצוי בתוכה. ישנה אפשרות לבצע את האריזה באמצעות מכונה זו דרך שימוש בשקיות שקופות או בשקיות עם הדפסים ברמות שונות, לרבות הדפסים On-line של אינפורמציה מילולית, לוגו ותמונות בצבע אחיד.

מכונות אריזה אוטומטיות

טכנולוגיית ייצור מתקדמת

טכנולוגיית הייצור של מכונות ארזיה ורטיקאליות אלו נחשבת כיום לאחת המתקדמות ביותר בתעשייה העולמית. הן מצוידות בבקרי טמפרטורה ובגרפים לביקורת סטיית משקלים וביצועי מעקב. המכונה משמשת כיום יבואנים ויצרנים של מוצרי מזון, ממתקים ועוד מגוון רחב של מוצרי תפזורת נוספים, חברות פרסום וקידום מכירות שמתכננות לייצר מוצר ייעודי וייחודי לקהל לקוחותיהם , חברות עם מותג פרטי- Private Label. מכונות אריזה פלופאק מאפשרת שיטות אריזה שעושות שימוש בחומרי גלם ידידותיים לסביבה.

אריזת מוצרים – אל תפספסו

אלו סוגי אריזות ניתן לבצע?

באמצעות מכונות אלו ניתן להוסיף לשקית האריזה המאגדת חור תלייה- Ero holl, ליצור שקיות במגוון רחב של גדלים עבור טווח משקלים משתנה או שקיות עומדות המגיעות עם תחתית רחבה. יתרונותיה של מכונת אריזה מהסוג של פלופאק באים לידי ביטוי ביכולת ליצור מארזים אטומים במיוחד על ידי הלחמות, שימוש בלמינטים במיקרון גבוה במהלך אריזת מוצרים כבדים, אריזה בטווח מאד רחב של מידות ומשקלים שונים, חיסכון משמעותי בעלויות ושימוש בחומרים תקניים עבור אריזות של מוצרי מזון.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *